menu left
menu right

Nie kupuj używanych,
stać Cie na NOWE

Zobacz jak niskie są ceny!NOWE Maszyny na sezon:
LETNI oraz ZIMOWY

Gwarancja profesionalnej pracy!Betoniarki


Sprawdź sam!


NOWE Maszyny Ogrodnicze, Komunalne, Rolnicze, Zobacz

Najwyższa Jakość od lat...
Opinie klientów kreują asortyment


Maszyny Rolnicze z Premium Trade Opinie     Około 2,5 tys. szt. maszyn i urządzeń dla rolnictwa - taką ekspozycję można obejrzeć na 3-hektarowym placu firmy Premium Trade z Kozenina woj. łódzkie. Ale i tak większość sprzętu jest sprzedawana na terenie całego kraju za pośrednictwem Internetu i różnego rodzaju ogłoszeń. Po zamówieniu maszyny, do którego wystarczy telefon lub wypełnienie internetowego formularza, pracownik firmy kontaktuje się z zamawiającym i ustala szczegóły dotyczące produktu i transportu. Czas oczekiwania na dostawę to zazwyczaj tylko 2-4 dni, ale to dzięki bogatemu stanowi magazynowemu oraz własnemu działowi dystrybucji z zapleczem transportowym. Płatność następuje przy odbiorze, po sprawdzeniu przesyłki przez kupującego. Za transport, niezależnie od miejsca na terenie kraju, trzeba zapłacić 100-150 zł (w przypadku ciągników i innych dużych maszyn, cena jest ustalana indywidualnie). Dołączana jest także gwarancja; możliwe są także raty. Tylko podczas zakupu drogich maszyn, takich jak ciągniki lub prasy, wymagana jest zaliczka. W przypadku tych maszyn firma oferuje również leasing, a w razie konieczności - pomoc w wypełnianiu dokumentów o dofinansowanie zakupu w ramach programu PROW.


     Zdecydowana większość oferowanego sprzętu to polska produkcja. Dominują proste i tanie maszyny, na które decydują się głównie właściciele małych i średnich gospodarstw. Staramy się konkurować w ten sposób, że lepiej kupić nowy produkt polski niż używany zagraniczny - mówi Marcin W. z działu public relations. - Kontaktujemy się z naszymi klientami i zasięgamy opinii o kupionych produktach. W ten sposób wiemy, czego oczekują użytkownicy, jakie konkretne elementy maszyn wymagają zmian i zgłaszamy je  ich producentom. Dlatego oferowane przez nas produkty są sprawdzone i pewne - wyjaśnia.


     Aby być konkurencyjnym cenowo i ofertowo, Premium Trade kupuje maszyny rolnicze od producentów za gotówkę i przed sezonem. Niektóre z nich są wykonywane na specjalne zamówienie, bądź firma posiada na nie wyłączność. Dlatego narzędzia uprawowe takich marek jak: Grano System lub Grass Rol można spotkać wyłącznie w ofercie Premium Trade. Firma jest również wyłącznym importerem pras i norweskich praso owijarek Orkel. Spośród maszyn zagranicznych w ofercie znajdują się na przykład: ciągniki Kubota, Landini oraz narzędzia uprawowe Vogel&Noot.


Oferta Maszyn Rolniczych w Premium Trade

Autor: Karol Hołownia

Farmer nr 13, 30 Czerwca 2011r.

 


Gdzie kupić Maszyny Rolnicze Nowe? W składnicy Maszyny Fabrycznie Nowe oraz Sklep od pruducenta i dealera, agromy.